У Чабанах відкрито центр культури та дозвілля

Їй 24. Україна святкує свій день народження. Хвиля святкувань прокотилася всією територією нашої батьківщини. В Чабанах що на Київщині відзначають традиційно. Хоча цього року без пишних гулянь. Просто звучать слова привітання та святковий концерт.

Через трагічні події в Україні день незалежності поправу називають святом зі сльозами на очах. Тоді понад 20 років тому незалежність дісталася майже без кровопролиття, сьогодні ж за неї віддають тисячі життів. Тому пам’ятали в цей день і про героїв-воїнів АТО.

Потроху збирається на свято і малеча. Що таке незалежність вони ще не надто розуміють. Тому вітають по своєму.

Для Чабанів 24-го серпня подвійне свято. Окрім Дня незалежності тут відзначають ще й народження нового культурного центру. Він розпочне свою роботу вже з вересня місяця. Поки тут діятиме музичний напрям. Згодом планують створити ще й танцювальний гурток. А навчатиме юних музикантів Надія. Дівчина присвятила музиці все своє життя. Тепер свої вміння передаватиме іншим.

В новоствореному будинку культури вже тривали виставки. Одну з них організувала Анастасія. Попри те, що дівчині лише 14 вона вже декілька років займається колекціонування старовинних українських костюмів та предметів побуту.

Святкування завершилися за декілька годин. Організатори відмовилися й від салютів та гучних концертів, мовляв нині це не на часі.

Правда тут,
Віта Коломієць